Prowadzę psychoterapię krótkoterminową i długoterminową, psychoterapię grupową, konsultacje psychologiczne, interwencje kryzysowe i pomoc psychologiczną.
Pracuję psychodynamicznie – ważne dla mnie jest to, co dzieje się w naszych przeżyciach i jak to się łączy z tym, o czym myślimy i co robimy. W procesie terapeutycznym wspólnie integrujemy to, co jest trudne do połączenia i może od dawna nie chce być widziane. Patrzenie i dostrzeganie pomaga, a porozmawianie o tym – tym bardziej! Nic co ludzkie nie jest mi obce. Jestem otwarta na różnorodność i bardzo jej ciekawa.
Korzystam z narzędzie z innych nurtów (CBT, Gestalt) oraz z podejścia humanistycznego. Wspieram osoby doświadczające kryzysów dotyczących życia prywatnego i zawodowego oraz osoby mające trudności w radzeniu sobie z emocjami, trudności w kontaktach z bliskimi oraz z osobami doświadczającymi niskiego poczucia własnej wartości, braku sensu i osamotnienia. Pomagam osobom z doświadczeniem depresji, zaburzeń osobowości, ChaD itp.
Jestem absolwentką psychologii oraz specjalności psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Jako psychoterapeutka szkolę się w podejściu psychodynamicznym w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji – program szkolenia jest rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz jest atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem również w trakcie Szkoły Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji oraz rozwijam się w podejściu MBT (Mentalization-based treatment) oraz ISTDP (Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy).
Ukończyłam również kursy doszkalające w zakresie m.in. terapii i profilaktyki uzależnień behawioralnych, ADHD, zaburzeń więzi i zaburzeń osobowości.
Doświadczenie zdobywałam w:
- Laboratorium Psychoedukacji;
- Szpitalu Wolski im. dr Anny Gostyńskiej, na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym;
- Instytucie Psychiatrii i Neurologii (Oddział F6);
- Fundacji eFkropka;
- Fundacji Idylla;
- Fundacji Wiem i Umiem;
- “Telefonie pogadania” dla seniorów i osób samotnych;
- Centrum Pomocy Psychologicznej działającym przy Uniwersytecie Warszawskim.
Prowadzę warsztaty psychoedukacyjne i (auto)destygmatyzujące dla seniorów, młodzieży oraz osób dotkniętych kryzysem psychicznym i ich bliskich.
Swoją pracę poddaję superwizji. Jestem LGBT friendly. Interesuję się rozwijającymi się podejściami psychoterapeutycznymi, m.in. terapią wspieraną psychodelikami.